Vezetőség

Gáspárné Zsolnai Zsuzsanna

Magyar-német-orosz szakos tanár. 2008-tól igazgatója az iskolának, melynek diákja, tanára, majd kilenc éven át igazgatóhelyettese is volt.

Bartha Gábor

Történelem-angol szakos tanár. Igazgatóhelyettesként elsősorban a nappali tagozatos tanulók ügyeivel, valamint az érettségik bonyolításával foglalkozik.

Mórné Tóth Gabriella

Történelem-német-orosz szakos tanár. Egykori diákunk az ELTE-n diplomázott, 1982 óta tanára iskolánknak. 2000-től dolgozik igazgatóhelyettesként. Nappali tagozatos tanulóink elsősorban a tanulmányi versenyek felelőseként ismerik. A levelező tagozat vezetője.

Tanáraink

Antalovits Dániel

Biológus-biológia tanár. Egykori diákunk 2008 óta tanít biológiát iskolánkban.

Bánhidi Zoltán

Angol nyelvet tanít 2011-től iskolánkban.

Barczi Péter

Matematika-fizika szakos tanár. "Nagylajosos" érettségije után diplomáját 1997-ben, a szegedi JATE-n szerezte. 2007-től tanít gimnáziumunkban.

Bartos Gyöngyi

Angol-orosz szakos tanár.

Bukitsné Derhán Ilona

Egykori diákunk matematika-földrajz szakon végzett a szegedi JATE-n. Később számítástechnika tanári diplomát szerzett. 2008-tól tanít iskolánkban.

Doma Ernő

Német szakos tanár. 2011-től tanít iskolánkban. Vasi költő, "Gyöngyfüzér" címmel jelent meg verseskötete.

Finta Zsanett

Matematika-fizika szakos tanári diplomáját az ELTE TTK-n szerezte. 2013-tól tanít iskolánkban.

Holnthoner Aurélia

Angol szakos tanár. Először a volt Szombathelyi Főiskolán, majd a Janus Pannonius Tudományegyetemen szerzett diplomát. 2000 óta tanít az iskolánkban.

Huszti Eszter

Német-olasz szakos tanár. 2012-től német nyelvet tanít iskolánkban.

Jáger Amália

Történelem-latin-angol szakos tanár. Az idegen nyelvi munkaközösség vezetője.

Kecskés Zoltán

Kémia-számítástechnika szakos tanárként diplomázott a Veszprémi Egyetemen, 1997-ben. Később médiaismeret tanári diplomát szerzett.

Kissné Szabó Ágota

Magyar-történelem-könyvtár szakos tanár. Volt diákunk 2011 óta tanít a gimnáziumban.

Koltay Eszter

Testnevelés szakos tanár.

Dr. Kovácsné Bödei Ágota

Könyvtár-francia szakos tanár. Huszonkilenc éve dolgozik a gimnáziumban. Az iskola könyvtárosaként nincs diák, aki ne ismerné őt, és nincs diák, akit ő ne ismerne.

Loblerné Enyedi Zsuzsanna

Vizuális és környezetkultúra szakos tanár és média pedagógus.

Lugosi Ágnes

Német nyelv szakos tanár.

Marton Éva

Történelem-német szakos tanár. 1994 óta az iskola tanára, német nyelvet tanít.

Medvegyné Huszár Márta

Angol szakos tanár. 1995-től tanít iskolánkban.

Miltényi Attila

Biológia-földrajz szakos tanár. Iskolánk egykori diákja. 2016-tól tagja a gimnázium tantestületének.

Nagy Attila

Magyar szakos tanár. Egykori diákunk 2012-től tagja iskolánk tantestületének.

Nagy Judit

Matematika-fizika szakos tanári diplomáját a Szegedi Tudományegyetemen szerezte. 2012-től tagja iskolánk tantestületének.

Nagy Veronika

Történelem-német szakos tanár. Diplomáját a JPTE-n szerezte, ahol turizmuszervező és idegenforgalmi menedzser szakokat is végzett. Iskolánkban 1997 óta tanít. Városunk lakói ritmikus sportgimnasztika edzőként is ismerik.

Németh Attila

Testnevelő tanár. 2010 óta tanít iskolánkban.

Pataki Ágnes

Matematika-technika szakos tanár, diplomáját az ELTE-TTK-n szerezte. 1993 óta tanít iskolánkban. Osztályfőnök, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője.

Pinezits Helga

Magyar szakos tanár. Ő is gimnáziumunk tanárként visszatérő egykori diákja, 1998-tól tanít iskolánkban. A humán tudományi munkaközösség és a közalkalmazotti tanács vezetője.

Simonné Baranyai Zsuzsanna

Matematika-fizika szakos tanár. Diplomáit a pécsi, illetve a debreceni tudományegyetemen szerezte. 2009-től tanít iskolánkban.

Szabó Péter

A Testnevelési Egyetemen szerezte testnevelő tanári diplomáját. Gyógytestnevelő, tenisz szakedző. 1993-tól tanít gimnáziumunkban.

Szeltner Anita

Testnevelő tanár.

Szikszainé Pallósi Patrícia

Magyar nyelv és irodalom – német szakos tanár. Iskolánkban érettségizett, diplomáját a József Attila Tudományegyetemen szerezte 1996-ban. 2009-től tanít a gimnáziumban.

Szinetárné Márkus Teréz

Biológia-kémia szakos tanár. Az ELTE-n diplomázott 1984-ben. 1993 óta tanít gimnáziumunkban. A közalkalmazotti tanács és a kémia szakkör vezetője, az adriai biológia terepgyakorlatok szervezője.

Takács Zsolt

Matematika-fizika szakos tanár. 1984-ben diplomázott az ELTE-n. Gimnáziumunk egykori tanulója 1986 óta tanára iskolánknak.

Tar Patrícia

Magyar nyelv és irodalom szakos tanár. A SÉTA-program iskolai vezetője.

Valaska Ferdinánd

Matematika-fizika szakos tanár. "Nagylajosos" öregdiák, 2007-től tanít iskolánkban.

Váradiné Szarka Ildikó

1986-ban diplomázott a Testnevelési Egyetemen. 2000 óta tanít gimnáziumunkban, melynek ő is tanulója volt.

Vargáné Tóth Ágnes

Német-orosz szakos tanári diplomáját 1990-ben szerezte az ELTE-n. 1999 óta tanít német nyelvet ginmnáziumunkban, ahol középiskolai tanulmányait is végezte.

Dr. Vigné Csordás Rita

Történelem-földrajz szakos tanár. 1991-ben végzett a szegedi JATE-n, 1992 óta tanít iskolánkban.

Zsdrál Judit

Angol-olasz szakos tanár. Diplomáját a szombathelyi BDF-en szerezte, majd Társadalomtudományi és Gazdasági szakfordító képesítést szerzett Budapesten a KJF-en. 2012-től angolt tanít iskolánkban.

Óraadó tanáraink

Auer Péter