Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium


Elkészült a Digitális naplónk:



9.A osztály     Osztályfőnök: Dr.Vigné Csordás Rita

Ádám Rozina, Beretzky Boglárka, Fálmann Dániel, Fekete Fruzsina Blanka, Finta Borbála, Fülepp Réka, Geröly Anna Krisztina, Gönczöl Mátyás Szabolcs, Gyöngyössy Mária Karolina, Gyürü Patrícia, Hamadeh Yezen, Horváth Anna, Horváth Barbara, Horváth Dalma, Horváth Lola, Jurasits Georgina Rita, Kiss Bernadett, Kiss Fanni, Kósi Vivien Enikő, Koszorus Gergely Máté, Kulcsár Zsófia Luca, Lengyel Hannah, Lukács Tas Menyhért, Magyar Júlia, Péter Sára, Sáray Ágnes Etelka, Schmitt Alexa Emma, Sulyok Csenge Réka, Szandi Bence, Szár Dzsenifer, Tamás Marcell, Tóth Aletta Lujza, Tóth Eszter, Vargha Orsolya, Vincze Fanni Dóra

9.B osztály Osztályfőnök: Szinetérné Márkus Teréz

Abért Rebeka, Baán Gréta Mária, Bársony Tamara, Bejczi Luca, Beő Balázs, Dienes Ádám Sándor, Gyürü Petra, Horváth Enikő, Horváth Kristóf Barnabás, Horváth Krisztina Kamilla, Horváth Rebeka Rita, Jakab Jázmin, Kajtár Ágnes, Katona Virág Sára, Kelemen Patrícia, Kovács Zsombor Barna, Krepli Richárd Miklós, Krilov Anna Luca, Lichtmann Olivér András, Mersich Evelin, Molnár Emília, Németh Gergely Csaba, Pál Mónika, Papp Anna Katalin, Perintfalvi Anna, Petovári Lilla, Sandrisser Anna, Séllei Botond, Simon Dávid Vince,Simon Levente, Sövegjártó Ábel György, Stifter Petra Diána, Szemes István, Szendrődi Rebeka, Varga Flóra Csenge

9.C osztály Osztályfőnök: Pinezits Helga

Barta Hanna, Boda Bence, Eichinger Vanda, Frigy Bence, Gosztola Gábor Donát, Haller Péter Bence, Hegedüs Réka, Hende Csongor, Hujber Dávid László, Kapornaky Melitta, Kecskés Panna, Kovács Máté, Kozmor Dániel, Magyar Péter, Mátis Janka, Mayer Márton György, Molnár Gabriella, Muntean Emese, Nagy Ádám, Németh Rebeka, Németh Tekla Amanda, Nyul Tibor Dávid, Pásztor Mátyás Bence, Pintér Tamás Péter, Solti Martin, Szabó Petra, Takács Ferenc Ferdinánd, Tóth Andor, Tóth Ármin, Tóth Dominik Balázs, Tóth Patrik, Vajda Dániel, Viniczay Mátyás Árpád, Zelkó István Máté, Zsiros Annamária

9.D osztály Osztályfőnök: Németh Attila

Auer Ákos, Babócsi Júlia, Bunevácz Bence, Darázs Máté Ákos, Fekete Krisztián, Fördős Adrián László, Fördős Beatrix Erzsébet, Geiger Ádám, Gerencsér Antal, Hegyi Krisztián, Horváth Csongor, Horváth Dániel Benedek, Koltay Dorottya, Kovács Tímea Flóra, Lőrincz Brigitta, Makrai Kornél, Maródi Attila Dávid, Meggyes Balázs, Nemes Bálint, Németh Dzsenifer, Osbáth Nóra, Pásztory Sára, Pintér Zsolt Gergő, Porkoláb Máté Pál, Pusker Barnabás, Pusztai Gergő, Schüld Máté, Somogyi Eszter Gabriella, Tamás Marcell, Tímár Aporka Mária, Varga Gergő Detre, Varga Virág Dorina, Vargovics Balázs, Woth Ádám Péter

10.A osztály Osztályfőnök: Nagy Attila

Baksay-Isopp Rebecca, Bangó Boglárka, Bodonczi Emese Katalin, Csordás Bálint, Dankovics Péter, Déri Anna, Gerencsér Dóra, Gyuk Zsombor Péter, Heincz Ádám, Horváth Hanna, Horváth Kitti Vivien, Horváth Loretta, Horváth Réka, Kálmán Dorina, Kelemen Annabella, Kelemen Nóra, Kincses Botond Miklós, Kiss Nikolett, Kocziha Lóránt, Kondora Kata, Korpics Bianka, Kovács Fanni Bernadett, Kovács Patrícia, Laposa Péter János, Lisztes Dusán Géza, Major Soma, Molnár Csilla, Nagy Eszter, Pásztory Anna, Pintér Szilárd, Pődör Rebeka,Schrőter Petra, Simon Máté, Sipos Gyöngyvirág, Szabó Júlia, Szabó Katalin, Szecsődi Ramóna, Takács Dorottya Júlia

10.B osztály Osztályfőnök: Pataki Ágnes

Bátor Szabolcs László, Domonkos Rita, Forgács Adél, Gratzl Péter, Győre Patrícia, Hajas László, Hajszán Csenge, Horváth Hanna Kíra, Horváth Bence Bálint, Király Virág Zsófia, Kollár Fanni Virág, Kósi Kevin, Kovács Júlia, Kuti Dávid, Majczán Lili Anna, Mándli Zsófia Sarolta, Marksz Patrik, Molnár Dömötör Ádám, Nagy Bernát, Nedeczky Dalma Lea, Nemes Jolanda Regina, Németh Anna, Németh Bertalan, Németh Borbála, Németh Marcell, Stercz Gellért, Sümeghy Boróka Lili, Szabó Dóra Nikoletta, Szanyi Kristóf, Szentgyörgyvölgyi Evelin, Szilágyi Borbála, Takáts Péter, Tóth Kristóf, Török Fruzsina, Varga Ádám, Zrinyi Anna

10.C osztály Osztályfőnök: Barczi Péter

Alföldi Ádám, Asbóth Barnabás Gergely, Bakucz Liliána Györgyi, Balázs Lőrinc Ferenc, Bilics Kristóf, Farkas Viola, Gerencsér Petra, Hamadeh Amir, Hazafi Dóra, Horváth Máté, Horváth Richárd Ádám, Huff Benedek, Keszei Tamás, Kiss Máté, Kossuth Domonkos Lajos,Köntés Lola, Kurcz Dániel, Németh Alexander Zsolt, Németh Hanna Kelli, Németh Kata, Pócza Franciska Csenge, Pukler Zoltán, Rajczi Barnabás, Sebestyén Dániel, Spilenberg Donát, Szabó Dániel, Takács Noémi, Tóth Domonkos Máté, Tóth Eszter, Tóth Olivér, Tóth Tíra, Ulicska Dávid Márk, Vági Barnabás, Varga Tamás, Zernovácz Ármin

10.D osztály Osztályfőnök: Boros András

Albert Virág, Bakon Csanád, Baranyai Ákos, Bokor Bence, Csákváry Bence, Dancsecs Boglárka Beatrix, Devecseri Dalma, Dóka Gréta Anna, Doma Benedek, Ekler Bendegúz, Fábián Bálint, Horváth Laura Katalin, Horváth Márk, Illés Bence, Illés Liliána, Kiss Ádám Péter, Kopácsi Dávid András, Lakotár Hanna, Leidli Áron Géza, Marton Adél, Marton Gabriella, Nagy Kevin Tamás, Németh Boglárka Anna, Novák Noel, Nyári Luca Sára, Olajos Dorottya, Schmidt Márton András, Simon Tíra, Tátrai Norbert Soma, Tokaji Dániel, Tóth-Gábor Kristóf, Vécsey Veronika Lívia, Viganó Márió Ádám

11.A osztály Osztályfőnök: Simonné Baranyai Zsuzsanna

Ádám Anna, Babos Dorina, Balhási Milán, Balogh Felícia Bernadett, Bogár András, Bokor Léna, Camolese Helena Stella, Döbör-Hodászi Gréta, Gerencsér Krisztián, Horváth Cintia, Iványi Balázs, Kiss Eszter Anna, Köbli Kata, Kőházy Anna Blanka, Kőházy Zoltán Attila, Leimeiszter Helga, Lukács Bence, Máthé Dávid György, Nagy Johanna Csenge, Nagy Lili, Németh Dóra Zsófia, Németh Orsolya, Németh Zsófia Cezarina, Palasik Anna, Páncél Dorina, Polányi Bianka Borbála, Polgár Jónás, Pónácz Petra, Romek Virág, Schubert Anna, Simonics Lili Nóra, Szalai Vivien, Szikszai Lilla, Tímár Emese, Tóth Sára Eszter, Varga Virág Kamilla, Várkonyi Bence

11.B osztály Osztályfőnök: Bánhidi Zoltán

Balázsy Máté Zsolt, Baranyai Hanna, Bokor Veronika, Boldizsár Boróka Anna, Boronkay András, Bukits Adrienn, Buzás Borbála, Csendes Fanni, Éder Rebeka, Fritz Krisztián Márk, Gábor Dóra, Hangya Erik, Horváth Eleonóra, Horváth Kíra Otília, Jakosa Emma Kloé, Kajtár Eszter, Kálmán Hanna Marianna, Kiss Krisztina, Komondi Gréta, Kuti Bálint, Németh Kinga, Németh Luca Emese, Németh Nóra, Németh Sára, Németh Veronika, Raáb Dominik, Schlaffer Klaudia, Selmeczy Dóra, Szabó Donát, Szima Patricia Rita, Takáts Hanna Kincső, Takáts Tünde Csenge, Tóth Erik, Varga Dávid, Varga Erik András, Vásárhelyi Attila, Vlasits Mirjana, Hoover Will

11.C osztály Osztályfőnök: Valaska Ferdinánd

Bazsó Bence Attila, Bognár Bence, Bognár Franciska, Bokor Máté, Czinder Levente, Csata Dániel, Domján Borbála, Emmer Marcell, Farkas Dániel, Fehér Olivér, Fekete Tünde Sára, Fördős Krisztián László, Garamvölgyi Kevin, Geosits Erik István, Gergely Anna, Hende Csanád, Horváth Marcell, Kecskés András, Kosztolánczi Dominik, Lesznik Ákos, Magyar Gergely, Matóczay László Patrik, Merőtei Nóra, Mészáros Boglárka, Németh Bence, Pados Gábor, Papp Noémi, Pölcz Boglárka, Pungor Péter, Radanovits Regina, Sinkó Anna Júlia, Szuák Ákos, Takács Enikő, Takács József, Török Miklós, Zab Ramóna, Zsoldos Melissza

11.D osztály Osztályfőnök: Koltay Eszter

Csapó Adrienn, Csóka Lili, Demény Laura Zsuzsanna, Demény Liza Klára, Dokmanovic Milán, Dorner Patrik Attila, Galambos Gergely Alex, Hertelendi Dániel, Horváth Bence, Horváth Krisztián, Kamondi Péter, Kántor Zsófia, Kiss Ágoston Álmos, Kovács Virág, Marton Dóra, Németh Márk, Oswald Dániel, Putz Gergő, Sági Benjámin, Soós Barnabás, Sotonyi Cintia, Szabó Anett, Szabó Noémi, Szeidl Petra, Székely Dóra, Szuhogyi Laura, Varga Donát Tamás, Verasztó Péter

12.A osztály Osztályfőnök: Holnthoner Aurélia

Baumgartner Bálint, Bazsó Kincső Anikó, Bedők Evelin, Bene Laura Hedvig, Bokor Dóra, Cseh Gabriella Eszter, Csonka Dorottya, Fülöp Fanni, Horváth Áron, Horváth Fanni Irén, Horváth Vanda Alexandra, Járay Regina, Kálmán Jázmin, Kapui Kristóf, Kártyás Sebestyén, Kiss Márton, Kővári Dorottya, Lóránth Máté, Mákos Rebeka, Molnár Leonóra Pálma, Mölcs Martin, Nagy Jácinta, Nagy Lola, Péter Ábrahám, Schrődl Enikő, Somogyi Ármin, Szerencsi Kristó, Tari Tamara Rita, Tóth Éva Mónika, Váradi Daniella Kata, Vekszli Anna, Zoltán Anna, Zsömbölyi Hanna

12.B osztály Osztályfőnök: Antalovits Dániel

Bakó Milán, Baranyai Dóra, Baranyai Viktória, Bertók Ramóna, Börzsönyi Virág, Dienes Dominik Zoltán, Éva Natália Rebeka, Gál Gyula, Gémesi Gábor, Horváth Anna, Horváth Kristóf Péter, Káldi Júlia Fanni, Komlósi Kata Orsolya, Kondor Rebeka, Máté Dóra, Mészáros Vivien Alexandra, Miklós Helén, Nagy Anna Luca, Németh Botond, Németh Gábor Bálint, Németh Laura, Pajor Borbála Júlia, Pintér Fanni, Reichardt Gábor, Sidó-Tahin Sarolta, Sümeghy Csillag Virág, Szabó Kitti Viktória, Tanai Gabriella, Tóth Bianka, Vajda Dóra, Varga Bálint, Varga Soma Mátyás, Varga Vanda, Veszelszki Barnabás, Vincze Adél Veronika, Vincze Virág Rita

12.C osztály Osztályfőnök: Jáger Amália/ Finta Zsanett/

Balogh Áron Tamás, Bartik Janka Tímea, Csonka Barbara, Fessler Kornél, Héra Boglárka, Horváth Hanna, Jakab Bálint Kende, Juhász Gergő, Karcsics Gergő, Kiss Laura, Kocziha Barnabás, Koltai Kristóf, Labancz Patrik Levente, Labancz Tamás Dominik, Milisits Máté, Németh Adrián, Németh Bence Tamás, Németh Erik, Örkényi Boglárka Zita, Pálla Zsombor, Pungor Laura Mária, Schlaffer Daniella, Sulyok Botond, Szép Milán, Szimandel Eszter, Teket Ádám Gábor, Tóth Dávid Csaba, Traxler Bálint, Varga Bálint, Varga Lilla Anna, Varga Martin Dorián, Vass Péter

12.D osztály Osztályfőnök: Nagy Veronika

Bakon Réka, Barta Márton, Bede Petra, Bejczi Botond Balázs, Bódi Regina, Bódi Virág Luca, Csépke Dominika, Cser Dóra, Csóka Eszter, Dancsecs András, Dénes Alexandra, Dévai Boglárka, Győrffy Réka Virág, Horváth Bendegúz, Keresztes Krisztián, Kovács Barnabás, Kovács Martin Tamás, Kovács Nóra, Körmendi Bence, Laman Richárd, Peszlen Péter, Polcsik Máté, Roskó Ádám, Sárközi Patrik, Szabó Dóra, Szatmári Bendegúz, Szücs Olivér, Varga Eszter, Vargovics Tamás, Závecz Erik, Zsigovits Norbert


Utoljára módosítva: 2017/10/10 14:02