Osztályok

I. évfolyam

9. A osztály

Osztályfőnök: Bukitsné Derhán Ilona

Albert Anna, Ancsin Anna, Babos Vivien, Balczár Hajnalka, Bedi Lora, Böröcz Virág, Czubor Abigél, Farkas Hanna Kata, Francsics Bálint, Gerencsér Dóra, Gönczöl Bendegúz, Herényi Sára Zsófia, Horváth Marcell, Horváth Máté Mór, Ihász-Kovács Dávid, Kiss Dorka, Kovács Dzsesszika, Kovács Levente, Major Milla, Molnár Orsi, Nagy Bianka, Németh Eszter, Németh Gergő, Ötvös Attila, Papp Júlia Janka, Perjési Dorka Hanna, Réthy Benedek, Szabó Balázs, Szendrői Anna, Szombath Dominik Endre, Töltl Hédi, Varga Fanni, Virágh Áron, Vörös Bálint, Zubrits Péter, Zsiros Eszter

9. B osztály

Osztályfőnök: Tar Patrícia

Balogh Ádám László, Baráth Attila, Barbalics Dóra, Biró Panna Sára, Bödör Anna, Dervalics Anna Márta, Ferencz Réka, Gadó Lili Mercédesz, Gáspár Patrik Tas, Horváth Eszter Mónika, Horváth László Szilveszter, Káldi Léna, Kocsis Luca, Kocsis Vivien, Kovács Benedek, Lajos Rebeka, Lakó Bálint, Markó Gyula János, Mosonyi Réka, Nagy Eszter Krisztina, Németh Ágnes, Németh Nikoletta, Nyul Rebeka Luca, Palatin Petra, Polgár Zolna Anna, Prisztavok Mátyás Jenő, Solymosi Milán, Stőger Viktória Anna, Svélecz Bence, Szabó Kíra, Szőnye Borbála, Timár Tirza, Tóth Dániel, Tóth Hanna, Unger Renáta

9. C osztály

Osztályfőnök: Nagy Veronika

Almási Petra, Bálint Enikő Krisztina, Baranyai Mátyás, Biczó Anna, Bódy Tamás, Csuk Réka, Dobos Balázs, Ekler Zsombor Bálint, Gyürüs Réka, Hőke Dávid, Kalocsai Zoltán, Kator Márton, Kemény Olivér, Kenyeri Dorottya, Kismarosi Virág, Kiss Máté Balázs, Kocsis Tamás, Kopácsi Ádám Bodó, Krizsán Levente Tuzson, Nagy Kristóf, Németh András, Németh Soma, Pintér Eszter, Polgár Patrik, Ruzsin Alexander Péter, Soós Ákos, Szabó Lili, Szanyi Laura Fanni, Takács Krisztina Zita, Tancsics Martin, Tüzes Borbála, Varga Benedek

9. D osztály

Osztályfőnök: Antalovits Dániel

Bejczi Borbála Sára, Bényei Dominik, Bilák Máté János, Bódi Bence, Bödei Bálint, Bődi Dániel, Döbör-Hodászi Zalán, Fatalin Tamás, Horváth Lilla, Knizs Olivér, Kovács Anna, Kovács Péter, Kövesdi Zoltán, Lukács Tifani Csenge, Markó Máté László, Mohácsi Hunor, Németh Ákos, Németh Barnabás, Nyári Virág, Palkó Bálint József, Pápai Alexandra, Polányi Csanád, Polgár Gábor, Poór Gergő, Pődör Blanka, Pungor Péter Mihály, Rosner Gergő, Ruzsin Artúr Benedek, Sipos Mátyás, Szabó Bence, Tama Gergő, Viszkeleti Vencel, Viszket Krisztián Zsolt


II. évfolyam

10. A osztály

Osztályfőnök: Dr.Vigné Csordás Rita

Ádám Rozina, Beretzky Boglárka, Fálmann Dániel, Fekete Fruzsina Blanka, Finta Borbála, Fülepp Réka, Geröly Anna Krisztina, Gönczöl Mátyás Szabolcs, Gyöngyössy Mária Karolina, Gyürü Patrícia, Hamadeh Yezen, Horváth Anna, Horváth Barbara, Horváth Dalma, Horváth Lola, Jurasits Georgina Rita, Kiss Bernadett, Kiss Fanni, Kósi Vivien Enikő, Koszorus Gergely Máté, Kulcsár Zsófia Luca, Lengyel Hannah, Lukács Tas Menyhért, Magyar Júlia, Péter Sára, Sáray Ágnes Etelka, Schmitt Alexa Emma, Sulyok Csenge Réka, Szandi Bence, Szár Dzsenifer, Tamás Marcell, Tóth Aletta Lujza, Tóth Eszter, Vargha Orsolya, Vincze Fanni Dóra

10. B osztály

Osztályfőnök: Szinetérné Márkus Teréz

Abért Rebeka, Baán Gréta Mária, Bársony Tamara, Bejczi Luca, Beő Balázs, Dienes Ádám Sándor, Gyürü Petra, Horváth Enikő, Horváth Kristóf Barnabás, Horváth Krisztina Kamilla, Horváth Rebeka Rita, Jakab Jázmin, Kajtár Ágnes, Katona Virág Sára, Kelemen Patrícia, Kovács Zsombor Barna, Krepli Richárd Miklós, Krilov Anna Luca, Lichtmann Olivér András, Mersich Evelin, Molnár Emília, Németh Gergely Csaba, Pál Mónika, Papp Anna Katalin, Perintfalvi Anna, Petovári Lilla, Sandrisser Anna, Séllei Botond, Simon Dávid Vince,Simon Levente, Sövegjártó Ábel György, Stifter Petra Diána, Szemes István, Szendrődi Rebeka, Varga Flóra Csenge

10. C osztály

Osztályfőnök: Pinezits Helga

Barta Hanna, Boda Bence, Eichinger Vanda, Frigy Bence, Gosztola Gábor Donát, Haller Péter Bence, Hegedüs Réka, Hende Csongor, Hujber Dávid László, Kapornaky Melitta, Kecskés Panna, Kovács Máté, Kozmor Dániel, Magyar Péter, Mátis Janka, Mayer Márton György, Molnár Gabriella, Muntean Emese, Nagy Ádám, Németh Rebeka, Németh Tekla Amanda, Nyul Tibor Dávid, Pásztor Mátyás Bence, Pintér Tamás Péter, Solti Martin, Szabó Petra, Takács Ferenc Ferdinánd, Tóth Andor, Tóth Ármin, Tóth Dominik Balázs, Tóth Patrik, Vajda Dániel, Viniczay Mátyás Árpád, Zelkó István Máté, Zsiros Annamária

10. D osztály

Osztályfőnök: Németh Attila

Auer Ákos, Babócsi Júlia, Bunevácz Bence, Darázs Máté Ákos, Fekete Krisztián, Fördős Adrián László, Fördős Beatrix Erzsébet, Geiger Ádám, Gerencsér Antal, Hegyi Krisztián, Horváth Csongor, Horváth Dániel Benedek, Koltay Dorottya, Kovács Tímea Flóra, Lőrincz Brigitta, Makrai Kornél, Maródi Attila Dávid, Meggyes Balázs, Nemes Bálint, Németh Dzsenifer, Osbáth Nóra, Pásztory Sára, Pintér Zsolt Gergő, Porkoláb Máté Pál, Pusker Barnabás, Pusztai Gergő, Schüld Máté, Somogyi Eszter Gabriella, Tamás Marcell, Tímár Aporka Mária, Varga Gergő Detre, Varga Virág Dorina, Vargovics Balázs, Woth Ádám Péter


III. évfolyam

11. A osztály

Osztályfőnök: Nagy Attila

Baksay-Isopp Rebecca, Bangó Boglárka, Bodonczi Emese Katalin, Csordás Bálint, Dankovics Péter, Déri Anna, Gerencsér Dóra, Gyuk Zsombor Péter, Heincz Ádám, Horváth Hanna, Horváth Kitti Vivien, Horváth Loretta, Horváth Réka, Kálmán Dorina, Kelemen Annabella, Kelemen Nóra, Kincses Botond Miklós, Kiss Nikolett, Kocziha Lóránt, Kondora Kata, Korpics Bianka, Kovács Fanni Bernadett, Kovács Patrícia, Laposa Péter János, Lisztes Dusán Géza, Major Soma, Molnár Csilla, Nagy Eszter, Pásztory Anna, Pintér Szilárd, Pődör Rebeka, Simon Máté, Sipos Gyöngyvirág, Szabó Júlia, Szabó Katalin, Szecsődi Ramóna, Takács Dorottya Júlia

11. B osztály

Osztályfőnök: Pataki Ágnes

Bátor Szabolcs László, Domonkos Rita, Forgács Adél, Gratzl Péter, Győre Patrícia, Hajas László, Hajszán Csenge, Horváth Hanna Kíra, Horváth Bence Bálint, Király Virág Zsófia, Kollár Fanni Virág, Kósi Kevin, Kovács Júlia, Kuti Dávid, Majczán Lili Anna, Mándli Zsófia Sarolta, Marksz Patrik, Molnár Dömötör Ádám, Nagy Bernát, Nedeczky Dalma Lea, Nemes Jolanda Regina, Németh Anna, Németh Bertalan, Németh Borbála, Németh Marcell, Stercz Gellért, Sümeghy Boróka Lili, Szabó Dóra Nikoletta, Szanyi Kristóf, Szentgyörgyvölgyi Evelin, Szilágyi Borbála, Takáts Péter, Tóth Kristóf, Török Fruzsina, Varga Ádám, Zrinyi Anna

11. C osztály

Osztályfőnök: Barczi Péter

Alföldi Ádám, Asbóth Barnabás Gergely, Bakucz Liliána Györgyi, Balázs Lőrinc Ferenc, Bilics Kristóf, Farkas Viola, Gerencsér Petra, Hamadeh Amir, Hazafi Dóra, Horváth Máté, Horváth Richárd Ádám, Huff Benedek, Keszei Tamás, Kiss Máté, Kossuth Domonkos Lajos,Köntés Lola, Kurcz Dániel, Németh Alexander Zsolt, Németh Hanna Kelli, Németh Kata, Pócza Franciska Csenge, Pukler Zoltán, Rajczi Barnabás, Sebestyén Dániel, Spilenberg Donát, Szabó Dániel, Takács Noémi, Tóth Domonkos Máté, Tóth Eszter, Tóth Olivér, Tóth Tíra, Ulicska Dávid Márk, Vági Barnabás, Varga Tamás, Zernovácz Ármin

11. D osztály

Osztályfőnök: Boros András

Albert Virág, Bakon Csanád, Baranyai Ákos, Bokor Bence, Csákváry Bence, Dancsecs Boglárka Beatrix, Devecseri Dalma, Dóka Gréta Anna, Doma Benedek, Ekler Bendegúz, Fábián Bálint, Horváth Laura Katalin, Horváth Márk, Illés Bence, Illés Liliána, Kiss Ádám Péter, Kopácsi Dávid András, Lakotár Hanna, Leidli Áron Géza, Marton Adél, Marton Gabriella, Nagy Kevin Tamás, Németh Boglárka Anna, Novák Noel, Nyári Luca Sára, Olajos Dorottya, Schmidt Márton András, Schrőter Petra, Simon Tíra, Tátrai Norbert Soma, Tokaji Dániel, Tóth-Gábor Kristóf, Vécsey Veronika Lívia, Viganó Márió Ádám


IV. évfolyam

12. A osztály

Osztályfőnök: Simonné Baranyai Zsuzsanna

Ádám Anna, Babos Dorina, Balhási Milán, Balogh Felícia Bernadett, Bogár András, Bokor Léna, Camolese Helena Stella, Döbör-Hodászi Gréta, Gerencsér Krisztián, Horváth Cintia, Iványi Balázs, Kiss Eszter Anna, Köbli Kata, Kőházy Anna Blanka, Kőházy Zoltán Attila, Leimeiszter Helga, Lukács Bence, Máthé Dávid György, Nagy Johanna Csenge, Nagy Lili, Németh Dóra Zsófia, Németh Orsolya, Németh Zsófia Cezarina, Palasik Anna, Páncél Dorina, Polányi Bianka Borbála, Polgár Jónás, Pónácz Petra, Romek Virág, Schubert Anna, Simonics Lili Nóra, Szalai Vivien, Szikszai Lilla, Tímár Emese, Tóth Sára Eszter, Varga Virág Kamilla, Várkonyi Bence

12. B osztály

Osztályfőnök: Bánhidi Zoltán

Balázsy Máté Zsolt, Baranyai Hanna, Bokor Veronika, Boldizsár Boróka Anna, Boronkay András, Bukits Adrienn, Buzás Borbála, Csendes Fanni, Éder Rebeka, Fritz Krisztián Márk, Gábor Dóra, Hangya Erik, Horváth Eleonóra, Horváth Kíra Otília, Jakosa Emma Kloé, Kajtár Eszter, Kálmán Hanna Marianna, Kiss Krisztina, Komondi Gréta, Kuti Bálint, Németh Kinga, Németh Luca Emese, Németh Nóra, Németh Sára, Németh Veronika, Raáb Dominik, Schlaffer Klaudia, Selmeczy Dóra, Szabó Donát, Szima Patricia Rita, Takáts Hanna Kincső, Takáts Tünde Csenge, Tóth Erik, Varga Dávid, Varga Erik András, Vásárhelyi Attila, Vlasits Mirjana, Hoover Will

12. C osztály

Osztályfőnök: Valaska Ferdinánd

Bazsó Bence Attila, Bognár Bence, Bognár Franciska, Bokor Máté, Czinder Levente, Csata Dániel, Domján Borbála, Emmer Marcell, Farkas Dániel, Fehér Olivér, Fekete Tünde Sára, Fördős Krisztián László, Garamvölgyi Kevin, Geosits Erik István, Gergely Anna, Hende Csanád, Horváth Marcell, Kecskés András, Kosztolánczi Dominik, Lesznik Ákos, Magyar Gergely, Matóczay László Patrik, Merőtei Nóra, Mészáros Boglárka, Németh Bence, Pados Gábor, Papp Noémi, Pölcz Boglárka, Pungor Péter, Radanovits Regina, Sinkó Anna Júlia, Szuák Ákos, Takács Enikő, Takács József, Török Miklós, Zab Ramóna, Zsoldos Melissza

12. D osztály

Osztályfőnök: Koltay Eszter

Csapó Adrienn, Csóka Lili, Demény Laura Zsuzsanna, Demény Liza Klára, Dokmanovic Milán, Dorner Patrik Attila, Galambos Gergely Alex, Hertelendi Dániel, Horváth Bence, Horváth Krisztián, Kamondi Péter, Kántor Zsófia, Kiss Ágoston Álmos, Kovács Virág, Marton Dóra, Németh Márk, Oswald Dániel, Putz Gergő, Sági Benjámin, Soós Barnabás, Sotonyi Cintia, Szabó Anett, Szabó Noémi, Szeidl Petra, Székely Dóra, Szuhogyi Laura, Varga Donát Tamás, Verasztó Péter