Osztályok

I. évfolyam

9. A osztály

Osztályfőnök: Barczi Péter

Barbalics Eszter Kata, Bozzay Blanka, Bősze Fanni, Déri Júlia, Ekbauer Laura, Fischer Lilien, Frank Liliána Tilda, Gombás Leila Regina, Győrvári Gréta, Hittaller Adrián, Janzsó Barnabás, Kálmán Szabolcs, Kiss Roland, Kóbor Izabell, Kondákor Jázmin, Kovács Áron, Kovács Dominik Marcell, Kovács Kevin, Kovács Vanda Laura, Kozma Szofi Vanda, Márai Gréta Anna, Molnár Anna, Molnár Dorka, Nagy Csenge Erzsébet, Németh Laura, Novák Donát, Nyári Alexa, Pálmai Emma, Praefort Panni, Pribusz Bence, Sabáli Dóra, Spilenberg Márk László, Subits Milán, Varga Zétény, Virágh Botond, Zab Noémi, Zrunek Dorka

9. B osztály

Osztályfőnök: Pataki Ágnes

Abért Dorka, Andrási Mátyás, Bedi Gertrúd, Bodonczi Vince, Boromisza Anita, Donka Gerda, Érszegi Stefánia, Gecsei Dániel, Grünwald Virág Edit, Horváth Hanna Júlia, Horváth Hanna Zina, Horváth Lara, Horváth Nikoletta, Huszár Dorina, Jakab Koppány Bulcsú, Kányási Dorka, Kaposi Máté Dávid, Korn Vivien, Kovács Arno, Lóránth Luca, Ökrös Márk, Perintfalvi Bulcsú, Pintér Levente, Piros Luca, Piskor Zoé Nárcisz, Plózer Bálint József, Székely Dóra, Szentgyörgyvölgyi Zóra, Tóth Csenge, Tóth Levente Richárd, Töltl Nelli, Varga Boglárka, Varga Laura, Varga Zsejke Réka, Vass Viktória Laura

9. C osztály

Osztályfőnök: Nagy Attila

Alföldi Anna Zsuzsanna, Babós Esther, Bakóczai-Ihrig Balázs, Balatoni Anna, Balogh-Bartos Dénes, Bognár Bálint, Brunetto Giulio, Czenki Márk, Czika Zoltán, Feigl András, Fekete Kornél, Gyurátz Máté, Gyürüs Bence, Katona Luca Sára, Kismarosi Gergő Ádám, Kiss Szabolcs, Mátis Luca, Mórocz Hanna, Németh Mátyás Sándor, Németh Míra, Peresznyák Lili Anna, Polgár Lola, Pribusz Dániel, Ragasits Lili Eszter, Róth Kristóf, Sámson Tamás, Schmitt Naomi Petra, Süle Dávid, Szemes Boldizsár, Temesi Péter Gábor,Tóth Bence Tamás, Ulicska Rebeka Johanna, Valaska Rajmund, Varga Anna

9. D osztály

Osztályfőnök: Kövécs Mátyás

Arnóczi Áron, Bauer Dániel, Biró Balázs Márton, Bonyhárd Attila, Czenki Barnabás, Csóka Kitti, Darabos Sára, Frák Marcell Milán, Gergácz Olga, Gráczer Virág, Gulyás Zóra, Hajba Zoltán, Hansági Kristóf Zalán, Horváth Emma Flóra, Hosszú Benjámin, Káli Natália Éva, Kapui András, Kelemen Győző, Krilov Zita Veronika, Ligeti Levente Bendegúz, Magyar Dávid, Mercs Árpád Hunor, Mozsár Dávid Szabolcs, Nagy Benjamin, Nagy Dorina, Németh Júlia Emma, Németh Kristóf, Németh Zorka Dorka, Rajczi Balázs, Rieger Flóra, Stefanich Mirkó, Szabó Júlia, Temesvári Natália Andrea, Tóth Bettina, Varga Máté, Varga Zsófia Anna, Viszkeleti Villő Anna


II. évfolyam

10. A osztály

Osztályfőnök: Holnthoner Aurélia

Balogh Anna, Balogh Natália, Boros Abigél, Borsics Anna, Breznovits Karola, Császár Laura, Finta Liliána, Foki Laura, Gadányi Anna, Haszon Soma Máté, Horváth Luca Anna, Horváth Orsolya, Kárpáti Zsigmond, Kovács Márk, Lévai Virág, Márton Sára, Miklós Viktória, Mráz Lili, Németh Mirtill, Osbáth Flóra, Óvári Ágnes, Palkó Nóra Anna, Páncél Vanda, Pipics Lili, Rákóczi Csenge Cintia, Sandrisser Dávid, Schubert Dóra, Sümeghy Kincső Luca, Szakály Petra, Takács Péter Csongor, Tóth Levente Gyula, Vági Katalin, Varga Dániel, Varga Levente, Végh Franciska, Zoltán Ádám

10. B osztály

Osztályfőnök: Miltényi Attila

Barta Sára, Bődi Soma, Fehér Lea Ilona, Fogarasi Réka, Gáspár Gréta Petra, Gáspár Marcell, Gyuk Levente, Horváth Bálint, Horváth Henriett, Horváth Janka Luca, Horváth Lilla Mária, Iszlai Zsófia, Jakab Diána, Kálmán Gábor, Kántor Kata Judit, Kósa Tünde Emőke, Kovács Aliz, Kovács Borbála, Krajczár Kíra Bernadett, Lukács Luca Andrea, Mesits Maxim, Monek Hanna, Németh Gábor László, Pais-Horváth Júlia, Prácser Luca, Prácser Panna, Rátz Dorina, Sipőcz Anna, Smolczer Levente, Tánczos Martin Gábor, Tóth Eszter, Török Dzsenifer Ágota, Varga Zalán Gábor, Vörös Vivien

10. C osztály

Osztályfőnök: Bánhidi Zoltán

Balogh Sára, Boda Marcell, Bukits Balázs, Chen Dávid, Csonka Bálint, Csontos Ádám Levente, Faragó Dorka, Fekete Attila, Hargitai Borka, Havasi Bálint, Hazafi Réka Bianka, Hende Kristóf Levente, Kiss Bianka, Kósi Péter Ádám, Kőhalmi Máté, Laposa Kata Sára, Lesznik Zsófia, Márk Levente, Muntean Áron, Nagy Zsófia Mária, Nemes Szilárd, Németh Adél, Németh Áron Zsolt, Németh Kristóf, Németh Máté Kristóf, Oláh Noémi, Papp Szonja, Patonai Orsolya, Paul Barna, Paul Gergő, Pungor Viktória, Roboz Rebeka Kincső, Sabáli Soma, Sáray László István, Sári Áron György, Schmitt Richard Mark, Takács Dávid

10. D osztály

Osztályfőnök: Simonné Baranyai Zsuzsanna

Avas Viktória Elvira, Bakó Lili, Birkás Emma, Borbély Balázs, Borhy Marcell Boldizsár, Dobány Kitti, Büki Lóránt, Dobos Dávid, Fábián Ádám, Győrffy Luca Etelka, Hauer Fanni, Horváth Ádám, Horváth Hunor Péter, Horváth Nátán, Iván Gergő, Joó Luca Virág, Kovács Attila, Kovács Kitti, Kovács Levente Hetény, Kuglics Lili, Lakatos Lizett, Mayer Gergő, Mézer Viktor Róbert, Németh Áron, Németh Bence Dávid, Németh Botond, Papp Csongor, Pusker Levente, Sárközi Balázs, Szabó Lajos, Varga Dániel, Vargovics András, Vigh Patrik Levente, Vincze Laura Cintia, Zsemberi Zóra


III. évfolyam

11. A osztály

Osztályfőnök: Bukitsné Derhán Ilona

Albert Anna, Ancsin Anna, Babos Vivien , Balczár Hajnalka, Bedi Lora, Böröcz Virág, Czubor Abigél, Francsics Bálint, Gerencsér Dóra, Gönczöl Bendegúz, Herényi Sára Zsófia, Horváth Marcell, Horváth Máté Mór, Ihász-Kovács Dávid, Kiss Dorka, Kovács Dzsesszika, Kovács Levente, Major Milla, Molnár Orsi, Nagy Bianka, Németh Eszter, Németh Gergő, Ötvös Attila, Papp Júlia Janka, Perjési Dorka Hanna, Réthy Benedek, Szabó Balázs, Szendrői Anna, Szombath Dominik Endre, Töltl Hédi, Varga Fanni, Virágh Áron, Vörös Bálint, Zubrits Péter, Zsiros Eszter

11. B osztály

Osztályfőnök: Tar Patrícia

Balogh Ádám László, Baráth Attila, Barbalics Dóra, Biró Panna Sára, Bödör Anna, Dervalics Anna Márta, Ferencz Réka, Forgács Péter Máté, Gadó Lili Mercédesz, Gáspár Patrik Tas, Horváth Eszter Mónika, Horváth László Szilveszter, Káldi Léna, Kocsis Luca, Kocsis Vivien, Kovács Benedek, Lajos Rebeka, Lakó Bálint, Markó Gyula János, Mosonyi Réka, Nagy Eszter Krisztina, Németh Ágnes, Németh Nikoletta, Nyul Rebeka Luca, Palatin Petra, Polgár Zolna Anna, Prisztavok Mátyás Jenő, Solymosi Milán, Stőger Viktória Anna, Svélecz Bence, Szabó Kíra, Szőnye Borbála, Timár Tirza, Tóth Dániel, Tóth Hanna, Unger Renáta

11. C osztály

Osztályfőnök: Nagy Veronika

Almási Petra, Bálint Enikő Krisztina, Baranyai Mátyás, Biczó Anna, Bódy Tamás, Csuk Réka, Dobos Balázs, Gyürüs Réka, Hőke Dávid, Kalocsai Zoltán, Kator Márton, Kemény Olivér, Kenyeri Dorottya, Kismarosi Virág, Kiss Máté Balázs, Kocsis Tamás, Kopácsi Ádám Bodó, Krizsán Levente Tuzson, Nagy Kristóf, Németh András, Németh Soma, Pintér Eszter, Polgár Patrik, Ruzsin Alexander Péter, Soós Ákos, Szabó Lili, Szanyi Laura Fanni, Takács Krisztina Zita, Tancsics Martin, Tüzes Borbála, Varga Benedek

11. D osztály

Osztályfőnök: Antalovits Dániel

Bejczi Borbála Sára, Bényei Dominik, Bódi Bence, Bödei Bálint, Bődi Dániel, Döbör-Hodászi Zalán, Ekler Zsombor Bálint, Farkas Hanna Kata, Fatalin Tamás, Győri Viktória, Hérincs Máté Gergő, Horváth Lilla, Jefcsák Renáta, Knizs Olivér, Kovács Anna, Kovács Péter, Kövesdi Zoltán, Lukács Tifani Csenge, Markó Máté László, Mohácsi Hunor, Németh Ákos, Németh Barnabás, Nyári Virág, Palkó Bálint József, Pápai Alexandra, Polányi Csanád, Polgár Gábor, Poór Gergő, Pődör Blanka, Pungor Péter Mihály, Rosner Gergő, Ruzsin Artúr Benedek, Simon Barnabás, Sipos Mátyás, Szabó Bence, Tama Gergő, Viszkeleti Vencel, Viszket Krisztián Zsolt


IV. évfolyam

12. A osztály

Osztályfőnök: dr.Vigné Csordás Rita

Ádám Rozina, Beretzky Boglárka, Fálmann Dániel, Fekete Fruzsina Blanka, Finta Borbála, Fülepp Réka, Geröly Anna Krisztina, Gönczöl Mátyás Szabolcs, Gyöngyössy Mária Karolina, Gyürü Patrícia, Hamadeh Yezen, Horváth Anna, Horváth Barbara, Horváth Dalma, Horváth Lola, Jurasits Georgina Rita, Kiss Bernadett, Kiss Fanni, Kósi Vivien Enikő, Koszorus Gergely Máté, Kulcsár Zsófia Luca, Lengyel Hannah, Lukács Tas Menyhért, Magyar Júlia, Péter Sára, Schmitt Alexa Emma, Sulyok Csenge Réka, Szandi Bence, Szár Dzsenifer, Tamás Marcell, Tóth Aletta Lujza, Tóth Eszter, Vargha Orsolya, Vincze Fanni Dóra

12. B osztály

Osztályfőnök: Szinetárné Márkus Teréz

Abért Rebeka, Baán Gréta Mária, Bársony Tamara, Bejczi Luca, Beő Balázs, Berger Richárd Olivér, Dienes Ádám Sándor, Gyürü Petra, Horváth Enikő, Horváth Kristóf Barnabás, Horváth Krisztina Kamilla, Horváth Rebeka Rita, Jakab Jázmin, Kajtár Ágnes, Katona Virág Sára, Kelemen Patrícia, Kovács Zsombor Barna, Krepli Richárd Miklós, Krilov Anna Luca, Lichtmann Olivér András, Mersich Evelin, Molnár Emília, Németh Gergely Csaba, Pál Mónika, Papp Anna Katalin, Perintfalvi Anna, Petovári Lilla, Polgár Johanna, Sandrisser Anna, Séllei Botond, Simon Dávid Vince, Simon Levente, Stifter Petra Diána, Szemes István, Szendrődi Rebeka, Varga Flóra Csenge, Zrunek Nóra

12. C osztály

Osztályfőnök: Pinezits Helga

Barta Hanna, Boda Bence, Eichinger Vanda, Frigy Bence, Gosztola Gábor Donát, Haller Péter Bence, Hegedüs Réka, Hende Csongor, Hujber Dávid László, Jákói Sándor, Kapornaky Melitta, Kecskés Panna, Kovács Máté, Kozmor Dániel, Magyar Péter, Mátis Janka, Mayer Márton György, Molnár Gabriella, Muntean Emese, Nagy Ádám, Németh Rebeka, Németh Tekla Amanda, Nyul Tibor Dávid, Pásztor Mátyás Bence, Pintér Tamás Péter, Solti Martin, Szabó Petra, Takács Ferenc Ferdinánd, Tímár Aporka Mária, Tóth Andor, Tóth Ármin, Tóth Dominik Balázs, Tóth Patrik, Vajda Dániel, Viniczay Mátyás Árpád, Zelkó István Máté, Zsiros Annamária

12. D osztály

Osztályfőnök: Németh Attila

Auer Ákos, Babócsi Júlia, Bunevácz Bence, Christe Dalma Eleonóra, Darázs Máté Ákos, Fördős Adrián László, Fördős Beatrix Erzsébet, Geiger Ádám, Gerencsér Antal, Hegyi Krisztián, Horváth Csongor, Horváth Dániel Benedek, Koltay Dorottya, Kovács Tímea Flóra, Lőrincz Brigitta, Makrai Kornél, Maródi Attila Dávid, Meggyes Balázs, Nemes Bálint, Németh Dzsennifer, Osbáth Nóra, Papp Zsombor, Pásztory Sára, Pintér Zsolt Gergő, Porkoláb Máté Pál, Pusker Barnabás, Pusztai Gergő, Schüld Máté, Somogyi Eszter Gabriella, Sövegjártó Ábel György, Szmolek Apollónia, Tamás Marcell, Varga Gergő Detre, Varga Virág Dorina, Vargovics Balázs, Woth Ádám Péter